×

NASIL EĞİTİM ALIRIM?

2 Alacağınız Eğitime Karar Verin.

İş hayatınıza profesyonel çözümler.

Eğitim Grupları

Hafta İçi Gündüz
Hafta İçi Akşam
Hafta Sonu Gündüz

Kurumsal

2004 yılında kurulan Sahir Yazılım, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar. Aynı anda 91 öğrenciye yazılım kursu, Autocad kursu, 3D Max kursu, ağ sistem kursu, web tasarım kursu, grafik tasarım kursu, Solidworks kursu, Java kursu verebilme kapasitesine sahip Sahir Yazılım; tam donanımlı laboratuvarları, 12 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve sertifika çeşitliliğiyle de Kayseri’nin en büyük Bilgisayar Eğitim Merkezlerinden birisidir. Özellikle AutoCAD Kursu 3Ds Max Kursu Kayseri ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Sahir Yazılım 2004 yılından bu yana birçok mezun verdi. Bu eğitimleri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Google gibi kuruluşlardan sertifika almaya hak kazandılar. Kurumlara yönelik Kurumsal İleri düzey eğitimlerin yanı sıra yazılım üretimi ve danışmanlığı alanlarında uzman personeli ile dönemsel ve uzun zamanlı özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. Özellikle Kayseri Merkezli Kamu kurumları ile işbirliği içinde yürütülen projelerde profesyonel danışmanlıklar veriyor.

Sahir Yazılım Vizyon

Aynı kulvardaki tüm eğitim kurumlarından bir adım önde olarak, kalitenin yanında, insanı ve insani değerleri ön planda tutarak, her zaman yeni teknolojiyi kullanarak bireyin gelişimine katkı sağlarken içinde yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak. Kayseri'nin En disiplinli Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi olmak.

Sahir Yazılım Misyon

Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi olarak, mesleki teknik eğitimin hak ettiği konuma ulaşabilmesi adına gerekli çabayı göstererek bilgisayarlı teknik eğitim alnında donanımlı eleman yetiştirmek ve bu konuda ülke kalkınmasına katkı sağlamak.

YUKARI