×

Ultimaker Original+ 3D Yazıcı

Ultimaker Original+ Özellikleri

Teknik Özellikler
Teknoloji FDM
Baskı Alanı 21 x 21 x 20,5 cm
Katman Kalınlığı 20 mikron
Hammadde PLA / ABS / CPE / Flex (Esnek)
Kafa Sayısı 1
Hammadde Çapı 2.85 mm
Nozzle Çapı 0.4 mm
Ebatları 35 x 35 x 39 cm
İskelet Ahşap
Ağırlık 9 kg
Platform Isıtmalı Cam
Güç Kaynağı 120W
Veri Girişi SD kart / USB Kablo
Yazdırma Yazılımı Cura

 

Ultimaker Original+ Tanıtım Filmi

HEMEN İZLE

Ultimaker Original+ Hakkında

Ultimaker Original +

Donanım güncellemeleri ve açık kaynaklı yazılım ile Ultimaker Original+'ı geliştirmek mümkün oluyor.

Yap, kullan, geliştir. Tamamen sana kalmış.

Hızlı ve Hatasız

Make Magazine'in en hızlı ve hatasız çalışan 3D printer olarak seçtiği Ultimaker 3D yazıcıyla tanışın. Hızı ve çalışma mükemmeliyetini yakalayabilen başka bir 3D yazıcı sektörde bulunmamaktadır.

Genişletilebilir Özellikler

Ultimaker 3D printerlar geliştirilebilir bir yapıda tasarlanmıştır. Ultimaker 2'nin çıkışından sonra bile orjinal Ultimaker 3D printer için desteğimizi ve opsiyonel özellikleri devam ettiriyoruz.

Kendin Yap (DIY) Ekipmanı

3D yazıcıların öğrenme aşaması kullanarak gerçekleşmektedir. Ne kadar çok farklı şeyler denerseniz o kadar hızlı ve çok şey öğrenirsiniz. Bu size Ultimaker 3D printer makinamızdan günden güne en yüksek verimi almaya başlayacağınızın garantisidir.

Düşük Bakım İhtiyacı

Ultimaker Original+ çok stabil çalışan ve güvenilir bir 3D yazıcıdır. Eğer bir parçasını değiştirme ihtiyacı duyarsanız, düşük fiyata kolayca değiştirebilirsiniz.

Açık Kaynaklı Yazılım

Ultimaker Original+'ın tüm kaynak kodları internette herkesin erişimine açıktır. Bilgimizi paylaşmamızın sebebi, komünite oluşturarak her zaman ileriye gitme isteğimizdir.

Ultimaker

Ürettiği ilk 3D printer Mayıs 2011'de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.

Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

HEMEN İZLE
TOP