×

3Ds Max Kurumsal Eğitim

3Ds Max Kurumsal Eğitim Kayseri

Sadece bireysel değil, kurumsal eğitimlerimizle de sizlere destek oluyoruz!

Sahir Yazılım, esnek ve tamamen kurumların ihtiyacına yönelik hazırlanan programlarıyla, bireysel olarak destek verdiği tüm dallarda kurumsal olarak da desteğini sürdürüyor.

Birçok dalda sizin için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile firmanızın hizmet kalitesini yükselterek küresel rekabette söz sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

3Ds Max Kurumsal Eğitim Detayları

Küreselleşen dünyanın getirdiği rekabet ortamı ve bilginin dolaşım hızının baş döndürücü boyutlara ulaşması, her şeyin merkezindeki “insan”a yatırımın önemini gitgide arttırmaktadır. Günümüz şartları altında, bir kurumun varlığını sürdürebilmesinin ve hatta ulusal ve uluslararası pazarlarda öne çıkmasının ve kalıcı olmasının yolu kalite üretiminden ve üretim kalitesini arttıran kaliteli insan gücünden geçmektedir. İçinde bulunulan piyasa şartlarından ve ekonomik konjonktürden bağımsız olarak, kurumların her koşulda ayakta kalmasını sağlamak ve onları her açıdan geliştirmek, yine o kurumları oluşturan öğeleri geliştirmekle sağlanabilir.

Kurumsal Eğitimler ile Sahir Yazılım’dan esnek ve ihtiyaca yönelik programlar

Kurumsal 3Ds Max Eğitimi

Sahir Yazılım, işte bu amaçla bireysel olarak verdiği tüm eğitimleri kurumsal bazda da sunmaktadır. Sektörün içinden gelen, KOSGEB akreditasyonlu uzman ve deneyimli kadromuz ve alanında yetkin iş ortaklarımızla, kurumsal eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza anahtar teslim çözümler sunarak, hizmet kalitesinin yükselmesi, maliyetlerin düşürülmesi, değişime hızlı uyum, sürdürülebilir büyümeyi ve karlılığı hedefleyerek size küresel rekabette avantajlar sağlar. Sektörde söz sahibi önemli kurumların bile güçlerini eğitimli iş güçlerinden aldıkları ve eğitim etkinliklerine ne derece büyük değer verdikleri göz önünde bulundurulduğunda, kalıcılık ve uzun vadeli istikrar yolunda kurumların eğitime ihtiyacı daha belirgin hale gelmektedir.

Eğitim programlarımız, araştırma- geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz kurumların özel ihtiyaçları ve ilgilerine göre kurumlara özel olarak yapılandırılabilmektedir. Kısıtlı zaman aralıkları için hızlandırılmış programlar, ihtiyaca göre birkaç farklı eğitimin birleştirilerek hazırlanan karma programlar, kurumların kendi binalarında ya da Sahir Yazılım eğitim salonlarında, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

Kaliteli Bilgisayarlar

Tam donanımlı son model bilgisayarlar.

Tecrübeye Dayanan Profesyonellik

Firmamız sektörde kalitesini ispatlamıştır ve bir çok firma ile iş birliği yapmaktadır.

Kurs Konumu Kolay

Kurumumuzun konumu rahatça bulunabilir.

Öğrenme Garantisi

Eğitimcilerimizin derin detay anlatımı ile kafanızda 3Ds Max ile ilgili soru işareti kalmayacak.

Alanında Uzman Eğitimciler

Farklı alanlardan(3Ds Max,SolidWorks,...) eğitimcilerimiz sizlerin hizmetinde.

Uygun Fiyat

Kalite sizlere uygun fiyat ile gelecektir.

TOP