×

ColorFabb PLA Filament Bej Yeşil Hakkında

ColorFabb PLA Filament Bej Yeşil Fiyatı

  • Ürün Fiyatı: 109 TL + KDV
    KDV Dahil: 129 TL
    Toplam Tutar: 129 TL
    Filament Kalınlığı: 1,75 mm - 2,85mm

ColorFabb PLA Filament Bej Yeşil Özellikleri

COLORFABB BEJ

Materyal Cinsi: PLA
Efektif Çap: 1.75 mm / 3 mm +/- 0.05
İşlem Sıcaklığı: 195 - 220 C
Ağırlık: 750 Gr.
Makara Çapı: 20 cm
Makara Deliği Çapı: 5.2 cm
Rengi: Bej Yeşili

PLA

Polilaktik asit yani PLA, 3D baskı için en uygun materyal olarak öne çıkmaktadır. Mısır nişastası ve şeker kamışı gibi geridönüştürülebilir kaynaklardan üretilen PLA, çevre dostu ve zararsız olması gibi özelliklere sahiptir.
Camlaşma noktası çok keskin olan PLA'yı fan ile soğutarak sertleşmesini ve stabil katı hale gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer plastikler ile yapamayacağınız şekilleri baskı şeklinde elde edebilirsiniz. Termal stresi azalttığından eğrilik ve çarpıklık gibi kusurlarla karşılama ihtimaliniz az olur.

ColorFabb

Kalite
Biz de sizin gibi 3D yazıcılarımızla bir şeyler yapmayı çok seviyoruz. Bu baskı projeleri için en kaliteli 3D yazıcı malzemesine ihtiyacınız olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu yüzden servis kalitemizi hep en üst seviyede tutmak için çok çalışıyor ve en iyi 3D printer malzemesini size ulaştırmak için çalışıyoruz.
Toleransı +- 0.05 mm olan ürünümüz, size en stabil deneyimi sağlamak için kullanmanızı bekliyor.

Geliştirme
Colorfabb laboratuarlarında yaptığımız deneyler ile, ürünümüzü mükemmelleştiriyoruz. 3D baskının kalitesini artırmak için sürekli olarak her şeyi deniyoruz.

Renk Çeşitleri
PLA/PHA ürünlerimizde çok geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede 3D baskıda en iyi çalışan renkleri biliyoruz ve size onları sunuyoruz.

TOP