Kurumsal

2016 yılında kurulan Sahir Yazılım, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar. Aynı anda 91 öğrenciye yazılım kursu, Solidworks kursu, 3D Max kursu, ağ sistem kursu, web tasarım kursu, grafik tasarım kursu, Solidworks kursu, Java kursu verebilme kapasitesine sahip Sahir Yazılım; tam donanımlı laboratuvarları, 12 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve sertifika çeşitliliğiyle de Kayseri’nin en büyük Bilgisayar Eğitim Merkezlerinden birisidir. Özellikle Solidworks Kursu 3Ds Max Kursu Kayseri ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Sahir Yazılım 2016 yılından bu yana birçok mezun verdi. Bu eğitimleri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Google gibi kuruluşlardan sertifika almaya hak kazandılar. Kurumlara yönelik Kurumsal İleri düzey eğitimlerin yanı sıra yazılım üretimi ve danışmanlığı alanlarında uzman personeli ile dönemsel ve uzun zamanlı özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. Özellikle Kayseri Merkezli Kamu kurumları ile işbirliği içinde yürütülen projelerde profesyonel danışmanlıklar veriyor.

Sahir Yazılım

MİSYON: Kendi Sektöründe daima var olmak ve tüm paydaşlarının memnuniyetini gözetmek.

VİZYON: Sürdürülebilir yapıyla müşteri ihtiyaçlarını belirleyen uluslararası arenada güvenilir, öncü ve yenilikçi olmak.

KALİTE POLİTİKASI: Tüm çalışmaları, belirlenen ZAMAN, uygun MALİYET ve beklenen KALİTE üçlüsünü, memnuniyet oluşturacak şekilde gerçekleştirmek.