×

DELL PRECISION M5510 (KAYIN)

Marka-ModelDELL PRECISION M5510 (KAYIN)
Ekran15.6 inç UHD IGZO
Çözünürlük3840×2160 Ultra HD
ChipsetIntel Mobile CM236
İşlemciIntel Xeon E3-1505M v5 (4 Core)
Bellek16GB DDR4 2133MHz (maks. 32GB)
Ekran KartınVidia Quadro M1000M (Harici 2GB GDDR5)
Sabit Disk256GB M.2 PCIe SSD
Optik Sürücü
WirelessIntel Wireless 8260 2×2 802.11ac
BluetoothBluetooth 4.1
KlavyeAydınlatmalı Türkçe (QWERTY) Klavye
KameraHD
Batarya6 Hücreli 61 WHr
Ağırlık1,78 kg. (min.)
İşletim SistemiWindows 10 Pro 64bit
Garanti3 yıl yerinde DELL garantisi
Stok DurumuStoktan hemen teslim
  • AçıklamaÜrünle ilgili daha detaylı bilgi almak için; ilgili Dell resmi sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdan Dell Precision M5510 detaylarını inceleyebilirsiniz. Dell Precision M5510 Dizüstü iş istasyonu (workstation) ile ilgili en uygun fiyat ve ödeme koşulları için lütfen sizi arayabiliriz ya da hemen alttaki form ile teklif isteyin.
  • CATEGORY ,

Dell Precision M5510 KAYIN Teknik Bilgiler

 

Dell Precision M5510 Workstation

Dell'in şimdiye kadarki en küçük, en ince ve en hafif iş istasyonu.

 

Dell Precision M5510 KAYIN İş İstasyonu

Canlı UltraSharp™ PremierColor InfinityEdge ekranlı Dell Precision 15 5000 Serisi, tamamen özelleştirilebilir, güzel tasarıma sahip, ince ve hafif 15" mobil iş istasyonudur.

Her Dell Precision inovasyon, performans ve güvenilirlik temel alınarak tasarlandı.

Tüm profesyonel yaratıcılar için zamanın ve iş akışının önemini anlıyoruz. Bunu akıldan çıkarmadan, teknolojiyi en yenilikçi performans teknolojileriyle tasarlıyoruz ve tüm Dell Precisionlar'ı test edip onaylamak için yazılım ortaklarımızla beraber çalışıyoruz böylece performansı en üst seviyeye çıkartırken kapalı kalma süresini en aza indiriyoruz.

Yenilikçi Tasarım

Her açıdan göz alıcı görselliğe sahip.

Kasa %6* daha ince, %17* daha küçük ve 4 poundun altında bir ağırlığa sahip olacak şekilde yeni baştan tasarlandı. InfinityEdge ekran bazı 14" dizüstü bilgisayarlar ile aynı boyuta sahip bir kasada 15,6" 4K Ultra HD görüntüleme alanı sunacak şekilde küçük bir çerçeve sağlar. Bu yeni mobil iş istasyonu şık karbon fiber bilek desteklerine ve yeni bir dokunmatik yüzeye sahiptir. PremierColor özellikli ekran %100 minimum Adobe renk gamına sahip ilk mobil iş istasyonudur.

Güçlü Performans

Profesyonel yazılım uygulamaları ve zamanınızı alan render alma, modelleme ve işleme yaratıcılığınıza etki eden kilit faktörlerdir. Her Dell Precision özel Dell Precision Optimizer yüklü olarak sunulur. Bu eşsiz yazılım, var olan System Center Configuration Manager (SCCM) konsolunuz kullanılarak merkezi olarak yönetilebilir.

Bu yazılım, sistem ayarlarını otomatik olarak belirli profesyonel yazılım uygulamalarının gereksinimlerine göre düzenleyerek kullanıcıların Dell Precision iş istasyonl¬arından daha fazla uygulama performansı ve verimlilik elde etmelerine olanak sağlar. Dell Precision 15 5000 Serisi, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan en yeni 6. Nesil Intel® Core™ ve dünyanın ilk Intel® Xeon™ taşınabilir işlemcileri ile NVIDIA Quadro® profesyonel grafik kartı, yeni DDR4 bellek ve Thunderbolt® 3 içerir. Ayrıca, ultra hızlı PCle SSD'ler kullanarak 2 TB SSD depolama alanına kadar destek sağlar.

Sıra Dışı Güvenilirlik

Birçok sektörün kararlı ve güvenilir bilgisayar talebi yaratmak için kullandığı yazılım uygulamaları. Dell olarak, Dell Precision iş istasyonlarımızı zorlu testlerden geçiren Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV) ile binlerce saat harcıyoruz böylece size test edilmiş ve tamamen optimize edilmiş bir iş istasyonu sunabiliyoruz. Dell Precision iş istasyonl-arınızın yazılımınızla uyum içinde çalıştığından emin olmak ve ihtiyacınız olduğunda yararlanacağınız teknik destek kalitesini geliştirmek için Autodesk, Adobe, Solidworks ve bunun gibi daha bir çok şirketle birlikte çalışıyoruz. Teknik desteğe ihtiyacınız olursa, Dell ProSupport Plus sektördeki en kapsamlı servis ve destek hizmetidir.

Önerilen Aksesuarlar

Dell, Dell Precision iş istasyonlarınız için eksiksiz bir önerilen aksesuarlar portföyü sunar. Bu aksesuarlar arasında dünyanın 1 numaralı markası olan Dell monitör, sektöre özgü çevre birimleri ve taşıma çantaları vardır

Dell Precision M5510 Teknik Bilgileri

Bazı seçenekler yalnızca belirli bölgelerde sağlanır; ISV sertifikası belirli yapılandırmalara uygulanır; Intel Turbo Boost modu yalnızca Xeon, Core i7 ve Core i5 işlemcilerde sağlanır. Intel Intel Tümleşik HD grafik kartı yalnızca belirli işlemcilerle sağlanır; 4 GB veya daha fazla sistem belleğini desteklemek için 64 bit işletim sistemi gereklidir. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir. Gerçek kapasite önceden yüklenen malzeme ve çalışma ortamına göre değişiklik gösterir ve daha az olur. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir; sistem belleğinin boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak, grafik kartını desteklemek için önemli miktarda sistem belleği ayrılabilir. Computrace bir Dell hizmeti değildir. Bazı koşullar geçerlidir. Sistem Yönetimi Seçenekleri: Intel® vPro Teknolojisi; satın alındığında tamamen vPro özelliklidir; the vPro systems sistem yönetimi seçeneği vPro işlemcilerini gerektirir. Intel Advanced Management Technology (AMT) 9.x desteği içerir. Intel® Standart Yönetilebilirlik Özelliği: Satın alındığında tümüyle etkinleştirilmiş durumda olan Intel Standart Yönetim seçeneği, ATM özelliklerinin bir alt kümesidir. ISM, satın alma sonrasında vPro teknolojisine yükseltilemez. Bant Dışı Sistem Yönetimi Yok: Bu seçenek, Intel bant dışı sistem (OOB) yönetimi özelliklerini tümüyle kaldırır. Sistem, bant içi yönetimi desteklemeye devam eder. AMT aracılığıyla OOB yönetim desteği, satın alma sonrasında yükseltilemez. Dell Servislerinin kullanılabilirliği ve koşulları bölgeye göre değişir. Sınırlı Donanım Garantisi için Dell USA LP, Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682 yazın. Uzaktan Tanılamanın ardından Yerinde Servis: Uzaktan Tanılama, sorunun nedeninin bir teknisyen tarafından çevrimiçi olarak veya telefonla belirlenmesidir; müşterinin sistemin içine erişmesini ve birden fazla kez veya uzun süreli görüşme yapılmasını gerektirebilir. Sorun, Sınırlı Donanım Garantisi kapsamına giriyor ve uzaktan çözülemiyorsa, genellikle Uzaktan Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içinde teknisyen ve/veya parça gönderilir. Servis her zaman sağlanamayabilir. Ek koşullara tabidir.

Telif Hakkı 2015 Dell Inc. Tüm hakları saklıdır. Venue, Dell Inc. şirketinin ticari markasıdır. Intel ve Xeon, Intel Corporation'ın veya alt kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede kullanılmış olabilecek diğer ticari markalar veya ticari adlar, markanın sahibi olan kuruluşlara ve bu kuruluşların ürün adlarına atıfta bulunma amacı taşır. Dell diğer firmaların markaları ve adlarına yönelik mülkiyet menfaatlerini reddeder. Dell Inc. şirketinin açık yazılı izni olmadan, herhangi bir şekilde çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

İLETİŞİM

Sivas Bulvarı Konaklar Caddesi No:12/E Melikgazi
Kayseri / Türkiye

+90 352 333 48 38

info@sahiryazilim.com
sahiryazilim.com

TOP