×

DELL PRECISION M7710 (GÜRGEN)

Marka-ModelDELL PRECISION M7710 (GÜRGEN)
Ekran17.3 inç Ultrasharp FHD IPS
Çözünürlük1920×1080 Full HD
ChipsetIntel CM236
İşlemciIntel Core i7-6820HQ (2.70GHz, 4 Core)
Bellek8GB DDR4 2133MHz (maks. 64GB)
Ekran KartınVidia Quadro M3000M (Harici 4GB GDDR5)
Sabit Disk1TB HDD (7.200rpm)
Optik Sürücü
WirelessIntel Wireless 8260 2×2 802.11ac
BluetoothDell Bluetooth 4.1
KlavyeTürkçe (QWERTY) Klavye, Numerik Pad
KameraHD
Batarya9 Hücreli 97 WHr
Ağırlık3,42 kg. (min.)
İşletim SistemiWindows 7 Pro 64bit
Garanti3 yıl yerinde DELL garantisi
Stok DurumuStoktan hemen teslim
  • AçıklamaÜrünle ilgili daha detaylı bilgi almak için; ilgili Dell resmi sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdan Dell Precision M7710 detaylarını inceleyebilirsiniz. Dell Precision M7710 Dizüstü iş istasyonu (workstation) ile ilgili en uygun fiyat ve ödeme koşulları için lütfen sizi arayabiliriz ya da hemen alttaki form ile teklif isteyin.
  • CATEGORY ,

Dell Precision M7710 GÜRGEN Teknik Bilgiler

 

Dell Precision M7710 Workstation

Dell'in şimdiye kadarki en güçlü taşınabilir iş istasyonu.

 

Dell Precision M7710 GÜRGEN İş İstasyonu

The Dell Precision 17 7000 Serisi performansı kadar iyi gözükmesi için en baştan tasarlandı.

Her Dell Precision inovasyon, performans ve güvenilirlik temel alınarak tasarlandı. Tüm profesyonel yaratıcılar için zamanın ve iş akışının önemini anlıyoruz. Bunu akıldan çıkarmadan, teknolojiyi en yenilikçi performans teknolojileriyle tasarlıyoruz ve tüm Dell Precision’ları test edip onaylamak için yazılım ortaklarımızla beraber çalışıyoruz böylece performansı en üst seviyeye çıkartırken kapalı kalma süresini en aza indiriyoruz.

Yenilikçi Tasarım

Hedefimiz sadece taşınabilir olmayıp aynı zamanda kişinin taşımaktan gurur duyacağı form faktöre sahip en üst seviye performanslı bir iş istasyonu yaratmaktı. Gerçek anlamda taşınabilir ve güzel görünümlü olmasının yanında, mümkün olan en yüksek performansı verecek aygıtı yaratmak için tasarım ekibi yeni teknolojiler ve birinci sınıf malzemeler kullandı.

Dell'in soğutma çözümü, işlemci kullanımı en yoğun olan uygulamalarınızın turbo hızlarından hiçbir zaman düşmeyeceği kadar ileri düzeydedir.

Kullanıcıların Dell Precision iş istasyonlarından daha fazla uygulama performansı ve verimlilik elde etmelerine olanak sağlar. Dell Precision 17 7000 Serisi, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan en yeni 6. Nesil Intel® Core™ ve dünyanın ilk Intel® Xeon™ taşınabilir işlemcileri ile NVIDIA Quadro® veya AMD FirePro™ profesyonel grafik kartlarından birini içerir. Dell Precision 17 7000 RAID'i ve ultra hızlı PCIe NVMe SSDler dahil 4 TB'a kadar depolama alanını destekler.

Sıra Dışı Güvenilirlik

Birçok sektörün kararlı ve güvenilir bilgisayar talebi yaratmak için kullandığı yazılım uygulamaları. Dell olarak, Dell Precision iş istasyonlarımızı zorlu testlerden geçiren Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV) ile binlerce saat harcıyoruz böylece size test edilmiş ve tamamen optimize edilmiş bir iş istasyonu sunabiliyoruz. Dell Precision iş istasyonları-nızın yazılımınızla uyum içinde çalıştığından emin olmak ve ihtiyacınız olduğunda yararlanacağınız teknik destek kalitesini geliştirmek için Autodesk, Adobe, Solidworks ve bunun gibi daha birçok şirketle birlikte çalışıyoruz. Teknik desteğe ihtiyacınız olursa, Dell ProSupport Plus sektördeki en kapsamlı servis ve destek hizmetidir.

Güçlü Performans

Profesyonel yazılım uygulamaları ve zamanınızı alan render alma, modelleme ve işleme yaratıcılığınıza etki eden kilit faktörlerdir. Her Dell Precision özel Dell Precision Optimizer yüklü olarak sunulur. Bu eşsiz yazılım, var olan System Center Configuration Manager (SCCM) konsolunuz kullanılarak merkezi olarak yönetilebilir. Bu yazılım, sistem ayarlarını otomatik olarak belirli profesyonel yazılım uygulamalarının gereksinimlerine göre düzenler.

Önerilen Aksesuarlar

Dell, Dell Precision iş istasyonlarınız için eksiksiz bir önerilen aksesuarlar portföyü sunar. Bu aksesuarlar arasında bağlantı istasyonu, dünyanın 1 numaralı markası olan Dell monitör, sektöre özgü çevre birimleri ve taşıma çantaları vardır.

Dell Precision M7710 Teknik Bilgileri

Bazı seçenekler yalnızca belirli bölgelerde sağlanır; ISV sertifikası belirli yapılandırmalara uygulanır; Intel Turbo Boost modu yalnızca Xeon, Core i7 ve Core i5 işlemcilerde sağlanır. Intel Intel Tümleşik HD grafik kartı yalnızca belirli işlemcilerle sağlanır; 4 GB veya daha fazla sistem belleğini desteklemek için 64 bit işletim sistemi gereklidir. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir. Gerçek kapasite önceden yüklenen malzeme ve çalışma ortamına göre değişiklik gösterir ve daha az olur. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir; sistem belleğinin boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak, grafik kartını desteklemek için önemli miktarda sistem belleği ayrılabilir. Computrace bir Dell hizmeti değildir. Bazı koşullar geçerlidir. Sistem Yönetimi Seçenekleri: Intel® vPro Teknolojisi; satın alındığında tamamen vPro özelliklidir; the vPro systems sistem yönetimi seçeneği vPro işlemcilerini gerektirir. Intel Advanced Management Technology (AMT) 9.x desteği içerir. Intel® Standart Yönetilebilirlik Özelliği: Satın alındığında tümüyle etkinleştirilmiş durumda olan Intel Standart Yönetim seçeneği, ATM özelliklerinin bir alt kümesidir. ISM, satın alma sonrasında vPro teknolojisine yükseltilemez. Bant Dışı Sistem Yönetimi Yok: Bu seçenek, Intel bant dışı sistem (OOB) yönetimi özelliklerini tümüyle kaldırır. Sistem, bant içi yönetimi desteklemeye devam eder. AMT aracılığıyla OOB yönetim desteği, satın alma sonrasında yükseltilemez. Dell Servislerinin kullanılabilirliği ve koşulları bölgeye göre değişir. Sınırlı Donanım Garantisi için Dell USA LP, Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682 yazın. Uzaktan Tanılamanın ardından Yerinde Servis: Uzaktan Tanılama, sorunun nedeninin bir teknisyen tarafından çevrimiçi olarak veya telefonla belirlenmesidir; müşterinin sistemin içine erişmesini ve birden fazla kez veya uzun süreli görüşme yapılmasını gerektirebilir. Sorun, Sınırlı Donanım Garantisi kapsamına giriyor ve uzaktan çözülemiyorsa, genellikle Uzaktan Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içinde teknisyen ve/veya parça gönderilir. Servis her zaman sağlanamayabilir. Ek koşullara tabidir.

Telif Hakkı 2015 Dell Inc. Tüm hakları saklıdır. Venue, Dell Inc. şirketinin ticari markasıdır. Intel ve Xeon, Intel Corporation'ın veya alt kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede kullanılmış olabilecek diğer ticari markalar veya ticari adlar, markanın sahibi olan kuruluşlara ve bu kuruluşların ürün adlarına atıfta bulunma amacı taşır. Dell diğer firmaların markaları ve adlarına yönelik mülkiyet menfaatlerini reddeder. Dell Inc. şirketinin açık yazılı izni olmadan, herhangi bir şekilde çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

İLETİŞİM

Sivas Bulvarı Konaklar Caddesi No:12/E Melikgazi
Kayseri / Türkiye

+90 352 333 48 38

info@sahiryazilim.com
sahiryazilim.com

TOP