×

DELL PRECISION T3620 (ÇINAR)

Marka-ModelDELL PRECISION T3620 (ÇINAR)
Kasa365 Watt (%90 Verimli)
ChipsetIntel C236
İşlemciIntel Xeon E3-1270 v5 (3.40GHz, 4 Çekirdek)
Bellek16GB DDR4 2133MHz (maks. 64GB)
Ekran KartınVidia Quadro K2200 (4GB GDDR5, Profesyonel 3D)
Sabit Disk256GB SSD+1TB (7.200rpm) SATA3 HDD
Optik Sürücü8x Blu-Ray Yazıcı
KlavyeDELL Türkçe (QWERTY) Klavye
MouseDELL USB Optik Mouse
İşletim SistemiWindows 8.1 Pro 64bit
MonitörYok (ilave bedelle eklenebilir)
Garanti3 yıl yerinde DELL garantisi.
Stok DurumuStoktan hemen teslim.
  • AçıklamaÜrünle ilgili daha detaylı bilgi almak için; ilgili Dell resmi sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdan Dell Precision T3620 detaylarını inceleyebilirsiniz. Dell Precision T3620 Masaüstü iş istasyonu (workstation) ile ilgili en uygun fiyat ve ödeme koşulları için lütfen sizi arayabiliriz ya da hemen alttaki form ile teklif isteyin.
  • CATEGORY ,

Dell Precision T3620 ÇINAR Teknik Bilgiler

 

Dell Precision 3620 Workstation

Genişletilebilir mini Tower iş istasyonu performansı ve güvenilirlik.

 

Dell Precision T3620 Çınar İş İstasyonu

Dell Precision Tower 3000 Serisi performans ve güvenilirliğe gereksinimi olan ancak bir iş istasyonunun bütçelerini aştığını hisseden kişiler için, profesyonel uygulamalar çalıştırmaya yeterli, tam olarak özelleştirilebilir, giriş düzeyinde bir iş istasyonudur.

Her Dell Precision inovasyon, performans ve güvenilirlik temel alınarak tasarlandı. Tüm profesyonel yaratıcılar için zamanın ve iş akışının önemini anlıyoruz. Bunu akıldan çıkarmadan, teknolojiyi en yenilikçi performans teknolojileriyle tasarlıyoruz ve tüm Dell Precision’ları test edip onaylamak için yazılım ortaklarımızla beraber çalışıyoruz böylece performansı en üst seviyeye çıkartırken kapalı kalma süresini en aza indiriyoruz.

Güçlü Performans

Profesyonel yazılım uygulamaları ve zamanınızı alan render alma, modelleme ve işleme yaratıcılığınıza etki eden kilit faktörlerdir. Her Dell Precision özel Dell Precision Optimizer yüklü olarak sunulur. Bu eşsiz yazılım, var olan System Center Configuration Manager (SCCM) konsolunuz kullanılarak merkezi olarak yönetilebilir ve sistem ayarlarını otomatik olarak belirli profesyonel yazılım uygula¬malarının gereksinimlerine göre düzenleyerek kullanıcıların Dell Precision iş istasyonlarından daha fazla uygulama performansı ve verimlilik elde etmelerine olanak sağlar. The Dell Precision Tower 3000 Serisi zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için en yeni 6.Nesil Intel® Core™ ve Intel®

Xeon™ işlemcileri, NVIDIA Quadro® veya AMD FirePro™ profesyonel grafik kartı, yeni NECC ve ECC DDR4 bellek içerir, bazı modellerde Thunderbolt® 3 bulunur. Giriş seviyesi iş istasyonları için yeni bir ek, isteğe bağlı PCIe SSD depolamadır. Bu depolama mevcut olan en hızlı depolamadır.

Sıra Dışı Güvenilirlik

Birçok sektörün kararlı ve güvenilir bilgisayar talebi yaratmak için kullandığı yazılım uygulamaları. Dell olarak, Dell Precision iş istasyonlarımızı zorlu testlerden geçiren Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV) ile binlerce saat harcıyoruz böylece size test edilmiş ve tamamen optimize olan bir iş istasyonu sunabiliyoruz. Dell Precision iş istasyonlarınızın yazılımınızla uyum içinde çalıştığından emin olmak ve ihtiyacınız olduğunda yararlanacağınız teknik destek kalitesini geliştirmek için Autodesk, Adobe, Solidworks ve bunun gibi daha birçok şirketle birlikte çalışıyoruz. Teknik desteğe ihtiyacınız olursa, Dell ProSupport Plus sektördeki en kapsamlı servis ve destek hizmetidir.

Önerilen Aksesuarlar

Dell, Dell Precision iş istasyonlarınız için eksiksiz bir önerilen aksesuarlar portföyü sunar. Bu aksesuarlar arasında dünyanın 1 numaralı markası olan Dell monitör, sektöre özgü çevre birimleri, klavye ve fareler vardır.

Dell Precision 3620 Teknik Özellikleri

Bazı seçenekler yalnızca belirli bölgelerde sağlanır; ISV sertifikası belirli yapılandırmalara uygulanır; Intel Turbo Boost modu yalnızca Xeon, Core i7 ve Core i5 işlemcilerde sağlanır. Intel Intel Tümleşik HD grafik kartı yalnızca belirli işlemcilerle sağlanır; 4 GB veya daha fazla sistem belleğini desteklemek için 64 bit işletim sistemi gereklidir. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir. Gerçek kapasite önceden yüklenen malzeme ve çalışma ortamına göre değişiklik gösterir ve daha az olur. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir; sistem belleğinin boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak, grafik kartını desteklemek için önemli miktarda sistem belleği ayrılabilir. Computrace bir Dell hizmeti değildir. Bazı koşullar geçerlidir. Sistem Yönetimi Seçenekleri: Intel® vPro Teknolojisi; satın alındığında tamamen vPro özelliklidir; the vPro systems sistem yönetimi seçeneği vPro işlemcilerini gerektirir. Intel Advanced Management Technology (AMT) 9.x desteği içerir. Intel® Standart Yönetilebilirlik Özelliği: Satın alındığında tümüyle etkinleştirilmiş durumda olan Intel Standart Yönetim seçeneği, ATM özelliklerinin bir alt kümesidir. ISM, satın alma sonrasında vPro teknolojisine yükseltilemez. Bant Dışı Sistem Yönetimi Yok: Bu seçenek, Intel bant dışı sistem (OOB) yönetimi özelliklerini tümüyle kaldırır. Sistem, bant içi yönetimi desteklemeye devam eder. AMT aracılığıyla OOB yönetim desteği, satın alma sonrasında yükseltilemez. Dell Servislerinin kullanılabilirliği ve koşulları bölgeye göre değişir. Sınırlı Donanım Garantisi için Dell USA LP, Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682 yazın. Uzaktan Tanılamanın ardından Yerinde Servis: Uzaktan Tanılama, sorunun nedeninin bir teknisyen tarafından çevrimiçi olarak veya telefonla belirlenmesidir; müşterinin sistemin içine erişmesini ve birden fazla kez veya uzun süreli görüşme yapılmasını gerektirebilir. Sorun, Sınırlı Donanım Garantisi kapsamına giriyor ve uzaktan çözülemiyorsa, genellikle Uzaktan Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içinde teknisyen ve/veya parça gönderilir. Servis her zaman sağlanamayabilir. Ek koşullara tabidir.

Telif Hakkı 2015 Dell Inc. Tüm hakları saklıdır. Venue, Dell Inc. şirketinin ticari markasıdır. Intel ve Xeon, Intel Corporation'ın veya alt kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede kullanılmış olabilecek diğer ticari markalar veya ticari adlar, markanın sahibi olan kuruluşlara ve bu kuruluşların ürün adlarına atıfta bulunma amacı taşır. Dell diğer firmaların markaları ve adlarına yönelik mülkiyet menfaatlerini reddeder. Dell Inc. şirketinin açık yazılı izni olmadan, herhangi bir şekilde çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

İLETİŞİM

Sivas Bulvarı Konaklar Caddesi No:12/E Melikgazi
Kayseri / Türkiye

+90 352 333 48 38

info@sahiryazilim.com
sahiryazilim.com

TOP