×

DELL PRECISION T5810 (DÜNYA)

Marka-ModelDELL PRECISION T5810 (DÜNYA)
Kasa685 Watt (%90 Verimli)
ChipsetIntel C612
İşlemciIntel Xeon E5-1650 v4 (3.60GHz, 6 Çekirdek)
Bellek8GB DDR4 ECC 2400MHz (maks. 256GB)
Ekran KartınVidia Quadro M2000 (4GB GDDR5, Profesyonel 3D)
Sabit Disk1TB (7.200rpm) SATA3 HDD
Optik Sürücü8x DVD+/-RW Slimline
KlavyeDELL Türkçe (QWERTY) Klavye
MouseDELL USB Optik Mouse
İşletim SistemiWindows 10 Pro 64bit (Windows 7 Pro Kurulu Gelir)
MonitörYok (ilave bedelle eklenebilir)
Garanti3 yıl yerinde DELL garantisi.
Stok DurumuStoktan hemen teslim.
 • AçıklamaÜrünle ilgili daha detaylı bilgi almak için; ilgili Dell resmi sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdan Dell Precision T5810 detaylarını inceleyebilirsiniz. Dell Precision T5810 Masaüstü iş istasyonu (workstation) ile ilgili en uygun fiyat ve ödeme koşulları için lütfen sizi arayabiliriz ya da hemen alttaki form ile teklif isteyin.
 • CATEGORY ,

Dell Precision T5810 DÜNYA Teknik Bilgiler

 

Dell Precision T5810 Workstation

Kompakt, yenilikçi tasarım ve büyük güç.

 

Dell Precision T5810 DÜNYA İş İstasyonu

Experience The Evolution Of Productivity

Power resource-exhausting, graphics-intensive workloads with ease, featuring:

 • Dell Precision Optimizer v 2.0, enhances application performance by optimizing settings, for up to 121 percent application performance improvement.
 • Future Intel® Xeon® processor E5-1600 v3 product family, including select high- end E5-2600 v3 CPUs, provides the performance and flexibility you need to complete complex tasks quickly.
 • Manage large data sets with ease, with up to 256GB4-10 of quad-channel 2133MHz DDR4 ECC RDIMM memory.
 • Choose from a broad selection of new professional grade AMD FirePro™ or NVIDIA® Quadro® graphics.
 • Optional Micron® P420m10 PCle SSD drives deliver superb read throughput, combined with exceptional reliability and remarkable power efficiency.
 • Intel CAS-W storage option enables performance that is near solid state drive speeds at a significantly reduced cost versus a full SSD storage solution

Reduce Environmental Impact

 • Dell Precision Tower 5810 is EPEAT®- registered and offers ENERGY STAR® configurations, including 80 PLUS®- registered Gold power supplies.

Best-In-Class Chassis Design

 • Straightforward, clutter-free interior provides superb air flow, easy access to components for serviceability and modifications, and improved acoustics.
 • The only mainstream tower workstation family to offer an externally accessible tool-less (lockable) power supply for superior serviceability.
 • Integrated front and rear aluminum handles for easy deployment and moves.
 • Room for up to (3) 3.5" or (4) 2.5" tool- less hard drives.
 • Easy rack mounting via 0U rail shelf kit11

Exceptional Service & Support

 • Rest assured that your Dell Precision workstation will be well protected should an issue arise, with a standard 3 year limited hardware warranty.

The Precision Experience

Dell makes it easy to choose, buy and own all of the essential accessories you need to enhance your workstation productivity.

 • Enjoy outstanding color accuracy, consistency and richness with state-of- the-art Dell UltraSharp monitors with Premier Color (optional color calibrator).

Dell Precision T5810 Teknik Özellikleri

Bazı seçenekler yalnızca belirli bölgelerde sağlanır; ISV sertifikası belirli yapılandırmalara uygulanır; Intel Turbo Boost modu yalnızca Xeon, Core i7 ve Core i5 işlemcilerde sağlanır. Intel Intel Tümleşik HD grafik kartı yalnızca belirli işlemcilerle sağlanır; 4 GB veya daha fazla sistem belleğini desteklemek için 64 bit işletim sistemi gereklidir. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir. Gerçek kapasite önceden yüklenen malzeme ve çalışma ortamına göre değişiklik gösterir ve daha az olur. GB 1 milyar bayt anlamına gelir, TB ise 1 trilyon bayta eşittir; sistem belleğinin boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak, grafik kartını desteklemek için önemli miktarda sistem belleği ayrılabilir. Computrace bir Dell hizmeti değildir. Bazı koşullar geçerlidir. Sistem Yönetimi Seçenekleri: Intel® vPro Teknolojisi; satın alındığında tamamen vPro özelliklidir; the vPro systems sistem yönetimi seçeneği vPro işlemcilerini gerektirir. Intel Advanced Management Technology (AMT) 9.x desteği içerir. Intel® Standart Yönetilebilirlik Özelliği: Satın alındığında tümüyle etkinleştirilmiş durumda olan Intel Standart Yönetim seçeneği, ATM özelliklerinin bir alt kümesidir. ISM, satın alma sonrasında vPro teknolojisine yükseltilemez. Bant Dışı Sistem Yönetimi Yok: Bu seçenek, Intel bant dışı sistem (OOB) yönetimi özelliklerini tümüyle kaldırır. Sistem, bant içi yönetimi desteklemeye devam eder. AMT aracılığıyla OOB yönetim desteği, satın alma sonrasında yükseltilemez. Dell Servislerinin kullanılabilirliği ve koşulları bölgeye göre değişir. Sınırlı Donanım Garantisi için Dell USA LP, Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682 yazın. Uzaktan Tanılamanın ardından Yerinde Servis: Uzaktan Tanılama, sorunun nedeninin bir teknisyen tarafından çevrimiçi olarak veya telefonla belirlenmesidir; müşterinin sistemin içine erişmesini ve birden fazla kez veya uzun süreli görüşme yapılmasını gerektirebilir. Sorun, Sınırlı Donanım Garantisi kapsamına giriyor ve uzaktan çözülemiyorsa, genellikle Uzaktan Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra 1 iş günü içinde teknisyen ve/veya parça gönderilir. Servis her zaman sağlanamayabilir. Ek koşullara tabidir.

Telif Hakkı 2015 Dell Inc. Tüm hakları saklıdır. Venue, Dell Inc. şirketinin ticari markasıdır. Intel ve Xeon, Intel Corporation'ın veya alt kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede kullanılmış olabilecek diğer ticari markalar veya ticari adlar, markanın sahibi olan kuruluşlara ve bu kuruluşların ürün adlarına atıfta bulunma amacı taşır. Dell diğer firmaların markaları ve adlarına yönelik mülkiyet menfaatlerini reddeder. Dell Inc. şirketinin açık yazılı izni olmadan, herhangi bir şekilde çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

İLETİŞİM

Sivas Bulvarı Konaklar Caddesi No:12/E Melikgazi
Kayseri / Türkiye

+90 352 333 48 38

info@sahiryazilim.com
sahiryazilim.com

TOP