×

Solidworks CSWE Hazırlık Kursu

Solidworks CSWE Sertifikası

Uluslararası Solidworks CSWE Uzman sertifikasına sahip bir Solidworks kullanıcısının program üzerinde çözemeyeceği problem yoktur. CSWE sınavı Solidworks üzerinde bütün modülleri kapsayan bir sınav niteliğindedir.

Solidworks CSWE Sınavına Giriş Koşulları

Solidworks CSWA sertifikasını almaya hak kazanmış olmak.

Solidworks CSWP sertifikalarından en az dört tanesine sahip olmak. (Solidworks CSWP Sheet Metal,

Solidworks CSWP Weldments, Solidworks CSWP Surfacing, Solidworks CSWP Mold Tools and Solidworks CSWP Drawing Tolls sertifikalarından en az dört tanesi)

Solidworks CSWE sertifika sınavı en zor ve kullanıcının kabiliyetini belirleyici en geniş kapsamlı sınav olması nedeniyle Solidworks, CSWA sertifika sınavının aksine CSWE sertifika sınavında örnek bir sınav uygulamasını yayınlamamaktadır. CSWE sınavında başarılı olamamanız durumunda 180 gün boyunca tekrar CSWE sertifika sınavına giriş hakkını kaybetmiş olursunuz. Solidworks 2015 ve üstü bir lisans sürümü ile giriş yapılabilir.

Solidworks CSWE sertifikasına sahip olabilecek uzmanlık seviyesine gelmek isteyen ögrencilerimiz, CSWE sertifikalarına sahip uzmanlarımız tarafından yogun bir egitim programına alınırlar. Solidworks tarafından CSWE sınavına giriş şartları olan asgari şartların yerine getirilmesi, sonrasında CSWE sınav müfredatına göre çalışmalar sürdürülür.

Sınav Süresi

4 Saat

Geçme Notu

80

Sahir Yazılım


CSWE Kursu


Sahir Yazılım100 Saat


Sahir YazılımYalnızca Bire Bir Kurs


Sahir Yazılım Uluslararası Solidworks CSWE (A Certified SOLIDWORKS Expert) sertifikalarına sahip Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinde ilk ve tek Solidworks Kurs Merkezidir.

Uluslararası Solidworks CSWE sertifika hazırlık kurslarını Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinde yalnızca Sahir Yazılım vermektedir.


     Kurs ücreti ve eğitim programını yetkililerden öğrenebilirsiniz.

TOP