×

SolidWorks Paket Kursu

SolidWorks Grup Eğitimi

Sahir Yazılım, esnek ve tamamen kurumların ihtiyacına yönelik hazırlanan programlarıyla, bireysel olarak destek verdiği tüm dallarda kurumsal olarak da desteğini sürdürüyor.

 

Birçok dalda sizin için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile firmanızın hizmet kalitesini yükselterek küresel rekabette söz sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

SolidWorks Paket Kursu Kayseri

Küreselleşen dünyanın getirdiği rekabet ortamı ve bilginin dolaşım hızının baş döndürücü boyutlara ulaşması, her şeyin merkezindeki “insan”a yatırımın önemini gitgide arttırmaktadır. Günümüz şartları altında, bir kurumun varlığını sürdürebilmesinin ve hatta ulusal ve uluslararası pazarlarda öne çıkmasının ve kalıcı olmasının yolu kalite üretiminden ve üretim kalitesini arttıran kaliteli insan gücünden geçmektedir. İçinde bulunulan piyasa şartlarından ve ekonomik konjonktürden bağımsız olarak, kurumların her koşulda ayakta kalmasını sağlamak ve onları her açıdan geliştirmek, yine o kurumları oluşturan öğeleri geliştirmekle sağlanabilir.

SolidWorks Paket Kurslarımız

Kurumsal Eğitimler ile Sahir Yazılım’dan esnek ve ihtiyaca yönelik programlar

 

Sahir Yazılım, işte bu amaçla bireysel olarak verdiği tüm eğitimleri kurumsal bazda da sunmaktadır. Sektörün içinden gelen, KOSGEB akreditasyonlu uzman ve deneyimli kadromuz ve alanında yetkin iş ortaklarımızla, kurumsal eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza anahtar teslim çözümler sunarak, hizmet kalitesinin yükselmesi, maliyetlerin düşürülmesi, değişime hızlı uyum, sürdürülebilir büyümeyi ve karlılığı hedefleyerek size küresel rekabette avantajlar sağlar. Sektörde söz sahibi önemli kurumların bile güçlerini eğitimli iş güçlerinden aldıkları ve eğitim etkinliklerine ne derece büyük değer verdikleri göz önünde bulundurulduğunda, kalıcılık ve uzun vadeli istikrar yolunda kurumların eğitime ihtiyacı daha belirgin hale gelmektedir.

 

Eğitim programlarımız, araştırma- geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz kurumların özel ihtiyaçları ve ilgilerine göre kurumlara özel olarak yapılandırılabilmektedir. Kısıtlı zaman aralıkları için hızlandırılmış programlar, ihtiyaca göre birkaç farklı eğitimin birleştirilerek hazırlanan karma programlar, kurumların kendi binalarında ya da Sahir Yazılım eğitim salonlarında, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

2 Comments to “ SolidWorks Paket Kursu”

  1. Dinçer says :Cevapla

    Sadece kendi arkadaşlarımızla bir grup olarak solidworks eğitimi almak istiyoruz mümkün mü?

    1. Sahir Yazılım says :Cevapla

      Tabiki mümkündür, eğitim ile alakalı eğitim lideri arkadaşlarımızla görüşmeniz durumunda uygun bir program oluşturulup eğitime başlanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP