×

Ultimaker 2+ 3D Yazıcı

Ultimaker 2+ Özellikleri

Teknik Özellikler
TeknolojiFDM
Baskı Alanı22.3 x 22.3 x 20.5 cm
Katman Kalınlığı20 mikron
HammaddePLA / ABS / CPE / PC / NAYLON / TPU / FLEX
ve Tüm Özel Filamentler (Açık Filament Sistemi)
Kafa Sayısı1
Hammadde Çapı2.85 mm
Nozzle Çapı0.25 / 0.4 / 0.6 / 0.8 mm (Değiştirilebilir Nozzle Sistemi)
Ebatları34 x 36 x 39 cm
Ağırlık11.3 kg
Ağırlık10,6 kg
PlatformIsıtmalı
Güç Kaynağı221 W (max)
Veri GirişiSD kart
Yazdırma YazılımıCura
Opsiyonelİleri Seviye 3D Yazdırma Kiti
Yedek Parça Kiti

 

Ultimaker 2+ Tanıtım Filmi

HEMEN İZLE

Ultimaker 2+ ile 3D Baskı Dünyasını Keşfedin

HEMEN İZLE

Ultimaker 2+ | 3D Baskı Şimdi Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Kaliteli

Yeni Ultimaker 2+ kullanımı kolay ve güvenilir yapısıyla, size 3D yazıcılarda en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak için tasarlandı.

Hayal et, Kolayca üret!

Yüksek Kalite

En seçkin parçalar ve materyalden üretilen Ultimaker 2+ 3D yazıcı ile kaliteyi yaşayacaksınız. Print edilen ürünlerin daha pürüzsüz ve kusursuz olmasını sağlayan ısı yatağı ile ABS baskıyı mümkün kılıp eğrilme ve bükülmeyi önlemektedir.

Çarpıcı Stil

Ultimaker 2+' ın heyecan veren tasarımı tüm çalışma alanları ve ev için gayet uygundur. Tasarımın güzelliğine kapılarak mükemmel 3D printing özelliklerini unutmamak gerekir.

Standartların Üstünde Kalite

En hızlı ve en verimli masaüstü 3D yazıcı olarak söyleyebileceğimiz Ultimaker 2+ ın print hızı 300mm/s çıkabilmekte ve katman çözünürlüğü 0.02mm kadar düşebilmektedir.

En Büyük Rasyo

Sektörde en büyük print-to-size rasyosuna sahip olan Ultimaker 2 3D yazıcılar, en küçük dış hacim ile en büyük üretim hacmine ulaşan masaüstü 3D Printer’dır.

Düşük Maliyetli Malzemeler

Ultimaker’da print almak için kullanılan materyalin maliyeti çok düşüktür. Rakiplerimize göre önde olduğumuz diğer bir nokta da, açık doldurma sistemi ile farklı malzemeler kullanmak mümkün oluyor.

Ultimaker

Ürettiği ilk 3D Printer Mayıs 2011’de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.

Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

 

HEMEN İZLE

Ultimaker 2+ Fiyatı

Ürün Fiyatı:     2.500 EUR + KDV

KDV Dahil:       2.950 EUR

Toplam Tutar: 12.215 TL

TOP