×

Ultimaker ABS Filament Koyu Gri Hakkında

Ultimaker ABS Filament Koyu Gri Fiyatı

  • Ürün Fiyatı: 126 TL + KDV
    KDV Dahil: 149 TL
    Toplam Tutar: 149 TL
    Filament Kalınlığı: 2,85mm

Ultimaker ABS Filament Koyu Gri Özellikleri

Ultimaker ABS 2.85mm 750gr. Koyu Gri Filament
Materyal Cinsi: ABS
Efektif Çap: 2.85mm
İşlem Sıcaklığı: 240 - 260 C
Ağırlık: 750 Gr (Net)
Makara Çapı: 15.5 cm
Makara Deliği Çapı: 3.5 cm
Rengi: Koyu Gri

ABS
Akrilonitril bütadin sitren yani ABS, üretim endüstrisinde popüler bir materyaldir. Dayanıklılık ve güçlülüğü sayesinde araba tamponu ve LEGO gibi ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. 3D baskı için konuşulduğunda, PLA'dan sonra kullanımı en kolay madde olarak sayılmaktadır. 3D baskı ile yapılan büyük hacimli objelerde eğrilik ve çarpıklık daha kolay çıkabilmektedir, ancak küçük cisimler için dayanıklı bir çözüm olmaktadır.
Kumlama, otomotiv sprey filtresi ve çözücü Metil Etil Keton gibi işlemler ile ABS ile yapılan baskılara son rütuşu yapılır.
Fosil atıklardan üretilen ABS'nin geri dönüşümü yoktur.

Ultimaker
Ürettiği ilk 3D printer Mayıs 2011'de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.
Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

TOP