×

Ultimaker PLA Filament Magenta Hakkında

Ultimaker PLA Filament Magenta Fiyatı

  • Ürün Fiyatı: 126 TL + KDV
    KDV Dahil: 149 TL
    Toplam Tutar: 149 TL
    Filament Kalınlığı: 3mm

Ultimaker PLA Filament Magenta Özellikleri

ULTİMAKER FİLAMENT

Materyal Cinsi: PLA
Efektif Çap: 2.85 mm +/- 0.10
İşlem Sıcaklığı: 200 - 220 C
Ağırlık: 750 Gr.
Makara Çapı: 15.5 cm
Makara Deliği Çapı: 3.5 cm
Rengi: Magenta

Polilaktik asit yani PLA, 3D baskı için en uygun materyal olarak öne çıkmaktadır. Mısır nişastası ve şeker kamışı gibi geridönüştürülebilir kaynaklardan üretilen PLA, çevre dostu ve zararsız olması gibi özelliklere sahiptir.
Camlaşma noktası çok keskin olan PLA'yı fan ile soğutarak sertleşmesini ve stabil katı hale gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer plastikler ile yapamayacağınız şekilleri baskı şeklinde elde edebilirsiniz. Termal stresi azalttığından eğrilik ve çarpıklık gibi kusurlarla karşılama ihtimaliniz az olur.

Ultimaker

Ürettiği ilk 3D printer Mayıs 2011'de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.
Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

TOP